Video Sources 501 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
The Brothers Bloom

The Brothers Bloom

They'd never let the truth come between them.Sep. 09, 2008USA114 Min.PG-13
Your rating: 0
7 1 vote

Synopsis

Gjatë gjithë jetës së tyre, vëllezërit Stiven dhe Blum kanë perfeksionuar artin e mprehtë të mashtrimit. Tani, ata janë gati për një punë të fundit spektakolare – të joshin Penelopën, një trashëgimtare të çuditshme, brenda një komploti të përgatitur që do t’i çojë në një udhëtim mahnitës rreth botës.

The Brothers Bloom
The Brothers Bloom
The Brothers Bloom
The Brothers Bloom
The Brothers Bloom
The Brothers Bloom
The Brothers Bloom
The Brothers Bloom
The Brothers Bloom
The Brothers Bloom
Original title The Brothers Bloom
IMDb Rating 6.8 43,840 votes
TMDb Rating 6.8

Director

Rian Johnson
Director

Cast

Rachel Weisz isPenelope Stamp
Penelope Stamp
Rinko Kikuchi isBang Bang
Bang Bang
Ricky Jay isNarrator (voice)
Narrator (voice)
Zachary Gordon isYoung Bloom
Young Bloom
Max Records isYoung Stephen
Young Stephen
Andy Nyman isCharleston
Charleston

Similar titles

Witless Protection
Baked in Brooklyn
An American Pickle
Assassination Games
The Exception
Nobody Else But You
The Half of It
Step Up 2: The Streets
Text
Ginger & Rosa
Madame
Life of the Party