Video Sources 41 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoevoload.io
The Call

The Call

A call from a serial killer... She'll begin to hunt your pastNov. 27, 2020South Korea112 Min.PG
Your rating: 0
8 1 vote

Synopsis

Dy vajza jetojnë në kohë të ndryshme. Seo Jeoni jeton në të tashmen dhe Jong Suku jeton në të kaluarën. Një telefonatë i lidh të dyja, dhe jeta e tyre ndryshon në mënyrë të pakthyeshme.

 

The Call
The Call
The Call
The Call
The Call
The Call
The Call
The Call
The Call
Original title
IMDb Rating 7.2 3,660 votes
TMDb Rating 7.8 59 votes

Director

Cast

Jeon Jong-seo isYoung-sook
Young-sook
Lee El isJa-ok
Ja-ok
Oh Jung-se isSeong-ho
Seong-ho
Lee Dong-hwi isBaek Min-hyun
Baek Min-hyun
Um Chae-young isSeo-yeon (young)
Seo-yeon (young)
Kim Min-ha isSun-hee (young)
Sun-hee (young)

Similar titles

The Battleship Island
Basic Instinct 2
Chameleon
Drive Angry
Running Wild
The Hateful Eight
The Spy a.k.a Spionen
Mindscape
Brightburn
Wolf Mother
Murder 3
Cyborg Soldier