Video Sources 677 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
The Call of the Wild

The Call of the Wild

Based on the legendary novelFeb. 19, 2020USA100 Min.PG
Your rating: 0
10 1 vote

Synopsis

Bak është nje qen me zemër të madhe ku jeta e qetë shtëpiake do të përmbyset pasi ai rrëmbehet për t’u shitur si qen slite. Në aventurën e tij ai do të njoh miq të mirë dhe vendin që i takon…

The Call of the Wild
The Call of the Wild
The Call of the Wild
The Call of the Wild
Original title The Call of the Wild
IMDb Rating 6.9 7,047 votes
TMDb Rating 6.1 190 votes

Director

Cast

Harrison Ford isJohn Thornton
John Thornton
Karen Gillan isMercedes
Mercedes
Omar Sy isPerreault
Perreault
Raven Scott isPastry Chef
Pastry Chef
Wes Brown isMountie
Mountie
Cara Gee isFrançoise
Françoise
Jean Louisa Kelly isKatie Miller
Katie Miller

Similar titles

Barbi dhe kështjella prej diamanti
Mirage
The Rookies
Lion
13 Assassins
Saawariya
Justice League
Fruitvale Station
Ride or Die
Double World
Downfall
Hearts Beat Loud