Video Sources 610 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
The Captive

The Captive

When hope is all you have.Jun. 10, 2014Canada112 Min.R
Your rating: 0
7 1 vote

Synopsis

Tetë vjet pas zhdukjes së Kasandrës, disa incidente shqetësuese tregojnë se ajo është ende gjallë. Policia, prindërit dhe vetë Kasandra, do të përpiqet të zgjidh misterin e zhdukjes së saj.

The Captive
The Captive
The Captive
The Captive
The Captive
The Captive
The Captive
The Captive
The Captive
The Captive
Original title The Captive
IMDb Rating 5.9 22,074 votes
TMDb Rating 5.8 324 votes

Similar titles

The Apparition
Spectral
The Quarry
Aurangzeb
6 Years
RV: Resurrected Victims
Lord of War
Fuck Up
To Write Love on Her Arms
Game Night
The Rite
The Giver