Video Sources 40 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikovidmoly.net
The Card Counter

The Card Counter

Reap what you sow.Sep. 03, 2021United Kingdom111 Min.R
Your rating: 0
8 1 vote

Synopsis

William Tell është një lojtar bixhozi dhe ish ushtarak, i cili fillon të reformojë një djalë të ri duke kërkuar hakmarrje ndaj një armiku të përbashkët nga e kaluara e tyre.

 

The Card Counter
The Card Counter
The Card Counter
Original title The Card Counter
IMDb Rating 6.6 2,293 votes
TMDb Rating 7 75 votes

Director

Cast

Similar titles

Blue Is the Warmest Color
Mubarakan
The Game Changer
Solaris
Astral
The Bucket List
Wild City
Prisoner X
Copenhagen
Café Society
Hollywood Dirt
Below Zero