Video Sources 482 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Openloadopenload.co
  • Shiko ne Streamangostreamango.com
The Change-Up

The Change-Up

Who says men can't change?Aug. 05, 2011United States112 Min.R
Your rating: 0
10 1 vote

Synopsis

Dave është një njeri i martuar me dy fëmijë dhe ka një grua të dashur, dhe Mitch është një njeri i vetëm, i cili është në fillimet e jetës së tij seksuale. Një natë fatale, ndërsa Mitch dhe Dave po urinoni në një shatervan, godet rrufeja dhe ata nderrojne trupat.

The Change-Up
The Change-Up
The Change-Up
The Change-Up
The Change-Up
The Change-Up
The Change-Up
The Change-Up
The Change-Up
The Change-Up
Original title The Change-Up
IMDb Rating 6.3 149,700 votes
TMDb Rating 6

Director

David Dobkin
Director

Cast

Olivia Wilde isSabrina McArdle
Sabrina McArdle
Ryan Reynolds isMitch Planko
Mitch Planko
Jason Bateman isDave Lockwood
Dave Lockwood
Leslie Mann isJamie Lockwood
Jamie Lockwood
TJ Hassan isKinkabe Lawyer
Kinkabe Lawyer
Gregory Itzin isFlemming Steel
Flemming Steel
Ned Schmidtke isTed Norton
Ted Norton
Ming Lo isKen Kinkabe
Ken Kinkabe

Similar titles

Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga
No Strings Attached
Kingsman: The Secret Service
Dragonheart 3: The Sorcerer’s Curse
Roald Dahl’s The Witches
Stephen King’s It
Pinocchio
Dear White People
Chhalaang
Get Santa
Charlotte’s Web
Dorm Daze 2