Video Sources 409 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
  • Shiko ne Openloadopenload.co
The Christmas Chronicles

The Christmas Chronicles

Santa's in town early this yearNov. 22, 2018USA104 Min.N/A
Your rating: 0
5 1 vote

Synopsis

Keti dhe Tedi Pirs duan të kapin Santa Klausin në kamera teksa shpërndan dhuratatat dhe kjo dëshirë u kthehet në një aventurë sa të bukur aq të rrezikshme. Nëse ndonjëherë e humbet shpirtin e Krishtlindjeve, kjo ka për të ta rikthyer.

The Christmas Chronicles
The Christmas Chronicles
The Christmas Chronicles
The Christmas Chronicles
The Christmas Chronicles
The Christmas Chronicles
The Christmas Chronicles
The Christmas Chronicles
Original title The Christmas Chronicles
IMDb Rating 7.6 1,766 votes
TMDb Rating 7.1 255 votes

Director

Clay Kaytis
Director

Cast

Darby Camp isKate Pierce
Kate Pierce
Judah Lewis isTeddy Pierce
Teddy Pierce
Kurt Russell isSanta Claus
Santa Claus
Oliver Hudson isDoug Pierce
Doug Pierce
Goldie Hawn isMrs. Claus
Mrs. Claus
Lauren Collins isWoman at Another Table
Woman at Another Table
Tom Kane isThe Narrator
The Narrator

Similar titles

Bethoven 4
Thugs of Hindostan
Horton Hears a Who!
Krishtlindjet e Mikit
The Secret Life of Pets
Kon-Tiki
The War with Grandpa
Good Newwz
10,000 BC
Kung Fu Panda 1
The House with a Clock in Its Walls
Brothers