Video Sources 249 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne streamangostreamango.com
The Class of ’92

The Class of ’92

The Players Who Inspired A GenerationDec. 01, 2013UK98 Min.Not Rated
Your rating: 0
8 1 vote

Synopsis

Një dokumentar kinematografik që tregon ngritjen dhe arritjet e gjashtë futbollistëve të rinj, super të talentuar të Manchester United (Dejvid Bekham, Niki But, Rajan Gigs, Pol Skols, Fil dhe Geri Nevil). Filmi mbulon periudhën nga 1992-1999, duke kulmuar me fitoren e United në Kupën Europiane.

The Class of ’92
The Class of ’92
The Class of ’92
The Class of ’92
The Class of ’92
Original title The Class of '92
IMDb Rating 8.1 7,203 votes
TMDb Rating 7.3 51 votes

Director

Cast

Similar titles

Whitney
Monkey Kingdom
Citizenfour
I Am Ali
Kenny
The Edge of Democracy
Hot Girls Wanted
Legion of Brothers
Dear Albania
Maradona by Kusturica
Kevin Hart: What Now ?
Conor McGregor: Notorious