Video Sources 2068 Views

  • Watch traileryoutube.com
The Client List

The Client List

A mother will do anything for her family.Jul. 19, 2010USA88 Min.
Your rating: 0
10 1 vote

Synopsis

Një grua e re merr një punë në një sallon masazhi për të mbështetur familjen e saj kur burri i saj është i pa punë, dhe shpejt e gjen jetën e saj duke dale nga kontrolli.

The Client List
The Client List
Original title The Client List
IMDb Rating 5.8 5,667 votes
TMDb Rating 5.5

Director

Cast

Jennifer Love Hewitt isSamantha
Samantha "Sam" Dale Horton
Teddy Sears isRex Horton
Rex Horton
Kacey Rohl isEmma Hollings
Emma Hollings
Cybill Shepherd isCassie Dale
Cassie Dale

Similar titles

Chi-Raq
Rampant
Enola Holmes
The East
Double Lover
Fanaa
Live by Night
House of the Rising Sun
Columbus Circle
The Sixth Sense
Frailty
Thank You for Smoking