Video Sources 1067 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
The Conjuring

The Conjuring

Based on the true case files of the WarrensJul. 18, 2013USA112 Min.R
Your rating: 0
10 1 vote

Synopsis

Hetuesit e ndodhive paranormale, Ed dhe Loren Uorren, punojnë për të ndihmuar një familje të terrorizuar nga një prezencë e errët që ndodhet në shtëpinë e tyre në fermë.

The Conjuring
The Conjuring
The Conjuring
The Conjuring
The Conjuring
The Conjuring
The Conjuring
The Conjuring
The Conjuring
The Conjuring
Original title The Conjuring
IMDb Rating 7.5 303,833 votes
TMDb Rating 7.4

Director

James Wan
Director

Cast

Vera Farmiga isLorraine Warren
Lorraine Warren
Lili Taylor isCarolyn Perron
Carolyn Perron
Ron Livingston isRoger Perron
Roger Perron
Joey King isChristine Perron
Christine Perron
Shanley Caswell isAndrea Perron
Andrea Perron
Shannon Kook isDrew Thomas
Drew Thomas

Similar titles

Hellion
The Hunter’s Prayer
Little Evil
Anna 2
Pet Sematary
Close
Return to House on Haunted Hill
Inconceivable
John Wick: Chapter 3 – Parabellum
The 9th Life of Louis Drax
Spiders
River Runs Red