Video Sources 231 Views

  • Shiko ne Albvidfcom
The Conquest Of Siberia

The Conquest Of Siberia

The Hottest WintertimeFeb. 21, 2019Russia120 Min.PG
Your rating: 0
6 1 vote

Synopsis

Oficeri i ri, Ivan Demarin, dërgohet me shërbim në thellësi të Siberisë. Aty, Ivani takon dashurinë e tij të parë dhe së bashku me regjimentin e tij nisen me mision për të gjetur ar në Jerkend dhe duhet të përballet me komplotin shtetëror në të cilin e gjen veten të ngatërruar.

The Conquest Of Siberia
Original title Тобол
IMDb Rating 5.8 695 votes
TMDb Rating 6.3 14 votes

Director

Igor Zaytsev
Director

Cast

Similar titles

(500) Days of Summer
We Are Your Friends
Salyut 7
Once Upon a Time in Hollywood
Ek Main Aur Ekk Tu
Nitro
House of Flying Daggers
Go Back to China
Please Stand By
Stray Dolls
The Witch in the Window
Unbreakable