Video Sources 501 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoevoload.io
The Constant Gardener

The Constant Gardener

Love. At any cost.Aug. 31, 2005UK129 Min.R
Your rating: 0
10 1 vote

Synopsis

Një i ve është e vendosur ti shkojë deri në fund një të fshehte të mundshme shpërthyese që përfshin vrasjen e gruas së tij, biznesin e madh, dhe korrupsionin e korporatave.

The Constant Gardener
The Constant Gardener
The Constant Gardener
The Constant Gardener
The Constant Gardener
The Constant Gardener
Original title The Constant Gardener
IMDb Rating 7.5 118,241 votes
TMDb Rating 6.9

Director

Cast

Ralph Fiennes isJustin Quayle
Justin Quayle
Rachel Weisz isTessa Quayle
Tessa Quayle
Danny Huston isSandy Woodrow
Sandy Woodrow
Bill Nighy isSir Bernard Pellegrin
Sir Bernard Pellegrin
Donald Sumpter isTim Donohue
Tim Donohue
Pete Postlethwaite isDr. Lorbeer aka Dr. Brandt
Dr. Lorbeer aka Dr. Brandt
Richard McCabe isArthur
Arthur "Ham" Hammond
Hubert Koundé isDr. Arnold Bluhm
Dr. Arnold Bluhm

Similar titles

Emelie
Night Train
Fast & Furious
Searching
Commando 3
The Hitcher
Uncorked
Into the Forest
Close
The Intouchables
Free Fire
Welcome to Marwen