Video Sources 707 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoevoload.io
The Core

The Core

Earth has a deadline.Mar. 28, 2003USA136 Min.PG-13
Your rating: 0
5 1 vote

Synopsis

E vetmja mënyrë për të shpëtuar Tokën nga katastrofa është të shkojnë poshtë në bërthamë dhe ta bëjnë atë që të rrotullohet përsëri.

The Core
The Core
The Core
The Core
The Core
The Core
The Core
The Core
The Core
Original title The Core
IMDb Rating 5.5 81,490 votes
TMDb Rating 5.4

Director

Jon Amiel
Director

Cast

Aaron Eckhart isDr. Josh Keyes
Dr. Josh Keyes
Hilary Swank isMaj. Rebecca Childs
Maj. Rebecca Childs
Delroy Lindo isDr. Ed 'Braz' Brazzleton
Dr. Ed 'Braz' Brazzleton
Stanley Tucci isDr. Conrad Zimsky
Dr. Conrad Zimsky
DJ Qualls isTheodore Donald 'Rat' Finch
Theodore Donald 'Rat' Finch
Richard Jenkins isGen. Thomas Purcell
Gen. Thomas Purcell
Bruce Greenwood isCmdr. Robert Iverson
Cmdr. Robert Iverson

Similar titles

Extinction
Star Trek: Nemesis
Heat
Double Impact
The Assassination of Jesse James by the Coward Robert Ford
Katha Nayagan
Bushwick
Një Përbindësh në Paris
The Dark Knight Rises
Sarkar
Battle of the Damned
Land of the Lost