Video Sources 808 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
The Dead Lands

The Dead Lands

Sep. 04, 2014New Zealand, UK108 Min.R
Your rating: 0
4.3 3 votes

Synopsis

Pasi fisi i tij është shfarosur nga një akt i tradhtisë, Hongi djali i ri adoleshent duhet te marre nen kontroll situatën dhe te marr hak për vdekjen e babait te tij, për te sjelle paqen dhe nderin e shpirtrave te dashurve te tij.

The Dead Lands
The Dead Lands
The Dead Lands
The Dead Lands
The Dead Lands
The Dead Lands
The Dead Lands
The Dead Lands
The Dead Lands
Original title The Dead Lands
IMDb Rating 6.3 3,353 votes
TMDb Rating 6 21 votes

Director

Toa Fraser
Director

Cast

Similar titles

In the Line of Duty 4
Fabricated City
Rogue City
Naruto Shippuden: Sunny Side Battle!
Underworld: Evolution
The Terminator
Robinson Crusoe
Wonder Woman 1984
Don
Fantastikët
10 Cent Pistol
Cosmic Sin