Video Sources 49 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoevoload.io
The Devil Below

The Devil Below

Mar. 05, 2021USA89 Min.PG
Your rating: 0
6 1 vote

Synopsis

Një grup gjeologësh dhe një eksploruese shkojnë në Shukum Hills, një qytezë e humbur në malet Apalakia që është braktisur disa dekada më parë nga një zjarr misterioz në minierë.

 

The Devil Below
Original title The Devil Below
IMDb Rating 4.4 863 votes
TMDb Rating 5.7 20 votes

Similar titles

The Dry
Death Race: Beyond Anarchy
Offender
Java Heat
Werr
Only the Animals
The Strangers: Prey at Night
The Tuxedo
Little Evil
Green Rush
The Occupant
Dead Water