Video Sources 779 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikovudeo.net
The Dictator

The Dictator

kurdMay. 15, 2012USA83 Min.R
Your rating: 0
10 1 vote

Synopsis

Historia heroike e një diktatori i cili rrezikon jetën e tij për të siguruar që demokracia nuk do të vijnë në vendin që ai ka krijuar me shume dashuri.

The Dictator
The Dictator
The Dictator
The Dictator
The Dictator
The Dictator
The Dictator
The Dictator
The Dictator
The Dictator
Original title The Dictator
IMDb Rating 6.4 226,712 votes
TMDb Rating 5.9

Director

Cast

Sacha Baron Cohen isAladeen / Efawadh
Aladeen / Efawadh
Megan Fox isHerself
Herself
Michelle Bergh isAladeen's Mother
Aladeen's Mother
Olivia Taylor Dudley isNurse Svetlana
Nurse Svetlana

Similar titles

American Pie Presents: The Book of Love
Henry’s Crime
Dolittle
Burying the Ex
Most Likely to Murder
Love Don’t Cost a Thing
The Addams Family 2
Alfa dhe Omega
Sahara
Eega
Stretch
The Lovebirds