Video Sources 117 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albvidalbavid.xyz
The Divine Move 2: The Wrathful

The Divine Move 2: The Wrathful

Nov. 07, 2019South Korea106 Min.PG
Your rating: 0
5 1 vote

Synopsis

Në 1990, kur bastet e lojës Go morën hov në Kore, Gui-su humbi gjithçka sepse babai i tij luajti derisa mbeti pa asgjë. I vetem në këtë botë, Gui-su takon një mjeshtër të madh dhe një mesues të lojës Go. Ai vendos të hakmerret mbi botën që i shkatërroi jetën, por shumë shpejt e gjen veten të ndjekur nga një i vetmuar, i panjohur, i ndjekur nga hakmarrja e tij.

The Divine Move 2: The Wrathful
The Divine Move 2: The Wrathful
The Divine Move 2: The Wrathful
Original title 신의 한 수: 귀수편
IMDb Rating 6.3 150 votes
TMDb Rating 8.2 5 votes

Similar titles

Nameless Gangster
Welcome to Sudden Death
Columbus Circle
Below Zero
Hacker
Ruby & Quentin
Dirty
City of Tiny Lights
Stray Dolls
Dance Flick
I Am Legend
Wu Kong