Video Sources 122 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoevoload.io
The Eastern Front

The Eastern Front

Jun. 24, 2020UK110 Min.PG
Your rating: 0
7 1 vote

Synopsis

Kjo është historia e një grupi ushtarësh gjermanë që përpiqen të bashkohen me ushtrinë e tyre gjatë luftës së dytë botërore. Një histori tradhtie, gjaku dhe dashurie që tregon që lufta nxjerr në pah më të mirën dhe më të keqen e njeriut.

The Eastern Front
Original title The Point of No Return
IMDb Rating 3.3 57 votes
TMDb Rating 5.5 2 votes

Director

Rick Roberts
Director

Cast

Chris Wilson isGerman Officer
German Officer
Laura Jean Marsh isRosa Alexandrova
Rosa Alexandrova

Similar titles

War for the Planet of the Apes
Anthropoid
Green Zone
War Witch
Sobibor
Karmouz War
A Call to Spy
Warsaw 44
Battle for Sevastopol
72 Hours: Martyr Who Never Died
Escape to Victory
’71