Video Sources 781 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
The Expendables

The Expendables

Choose Your Weapon.Aug. 03, 2010USA103 Min.R
Your rating: 0
10 1 vote

Synopsis

Barni Ros është lider, i një grupi mercenarësh me aftësi të jashtëzakonshme që paguhen nga Z. Kisha për të kryer një punë shumë të rrezikshme. Ata duhet të vrasin diktatorin e një ishulli të vogël në Amerikën e Jugut i cili është në ndikimin e një ish-agjenti të Cia-s dhe nën mbrojtjen e një ushtrie shumë të madhe në ishullin e Vilenës.

The Expendables
The Expendables
The Expendables
The Expendables
The Expendables
The Expendables
The Expendables
The Expendables
The Expendables
The Expendables
Original title The Expendables
IMDb Rating 6.5 290,573 votes
TMDb Rating 6

Director

Cast

Jason Statham isLee Christmas
Lee Christmas
Dolph Lundgren isGunnar Jensen
Gunnar Jensen
Randy Couture isToll Road
Toll Road
Steve Austin isDan Paine
Dan Paine
David Zayas isGeneral Garza
General Garza
Terry Crews isHale Caesar
Hale Caesar

Similar titles

Escape Plan
The Possession
The Nun
Blood Out
The Child Remains
Unforgettable
Astro
Jurassic World: Fallen Kingdom
Texas Killing Fields
Kung Fu Panda 3
Den of Thieves
The Twilight Saga: Breaking Dawn – Part 1