Video Sources 16 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikovidmoly.net
The Factory

The Factory

Sep. 07, 2018Russia109 Min.Not Rated
Your rating: 0
7 1 vote

Synopsis

Një fabrikë vjen drejt mbylljes dhe për këtë arsye, një grup punëtorësh vendosin të organizohen kundra pronarit.

 

The Factory
The Factory
The Factory
The Factory
The Factory
The Factory
The Factory
The Factory
The Factory
The Factory
Original title Завод
IMDb Rating 6.8 2,230 votes
TMDb Rating 6.5 53 votes

Similar titles

Kauwboy
Sniper: Ultimate Kill
The Lost Tribe
Blood Brother
The Homesman
Going in Style
Winter Ridge
Rurouni Kenshin
The Platform
GirlHouse
Thoroughbreds
My Name is Sara