Video Sources 543 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoevoload.io
The Factory

The Factory

Based on Actual EventsOct. 19, 2012France, Canada, USA108 Min.R
Your rating: 0
10 1 vote

Synopsis

Një agjent policie i është vënë pas një vrasësi serial që fshihet në rrugët e (Buffalo) në Nju Jork. Kur vajza e tij adoleshente zhduket, agjenti braktis profesionin dhe luan gjithçka për të kapur vrasësin…

The Factory
The Factory
The Factory
The Factory
The Factory
The Factory
The Factory
The Factory
Original title The Factory
IMDb Rating 5.8 9,376 votes
TMDb Rating 5.7

Director

Cast

Similar titles

Undercover Punch and Gun
Us
The Orphanage
The East
Deadline
Crypto
The Leakers
A Bronx Tale
Anjaan
Batman vs. Dracula
The Face of an Angel
Benji