Video Sources 1059 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
The Farm

The Farm

They're Dying To Meat YouApr. 20, 2018USA80 Min.N/A
Your rating: 0
10 2 votes

Synopsis

Nora dhe Aleku janë në një udhëtim dhe ndërsa kalojnë nëpër rrugët e shkreta të Amerikës, ndeshen me banorë shumë të çuditshëm dhe të ashpër. Ata gjejnë një motel për të kaluar natën, por zgjohen në një fermë, për t’u trajtuar si kafshë. Filmi ka skena të rënda dhune dhe lakuriqësie…

The Farm
Original title The Farm
IMDb Rating 5.3 7 votes
TMDb Rating 6 1 votes

Director

Cast

Similar titles

The Seventh Day
The Untamed
Siccîn 1
Here Alone
Naples in Veils
Blood in the Mouth
Velvet Buzzsaw
Cuck
Portrait of a Lady on Fire
Young & Beautiful
The Dark
Queen of Hearts