Video Sources 64 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoevoload.io
The Father

The Father

Feb. 26, 2021UK97 Min.PG-13
Your rating: 0
7 1 vote

Synopsis

Ndihma është shpresa e vetme për një vajzë, jeta e së cilës lidhet vetëm me një baba dhe kujtesën e tij të dobët. Refuzimi i karrierës dhe jetës për të shpëtuar njeriun më të rëndësishëm për këtë, babain.

 

The Father
The Father
The Father
The Father
The Father
The Father
The Father
The Father
The Father
The Father
Original title The Father
IMDb Rating 8.3 9,013 votes
TMDb Rating 8.3 125 votes

Similar titles

Christmas Jars
Animal World
Porto
Chimera Strain
The Last Deadly Mission
Secret Superstar
Driving Licence
Three Colors: Blue
Dog Pound
Street Kings
The Clovehitch Killer
Anarchist from Colony