Video Sources 931 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
  • Shiko ne Openloadopenload.co
The Fault in Our Stars

The Fault in Our Stars

One Sick Love StoryMay. 16, 2014USA125 Min.PG-13
Your rating: 0
9.3 3 votes

Synopsis

Hejzëlli dhe Gasi janë adoleshent që ndajnë mes vete shumë të përbashkëta, dhe dashurinë që i përfshinë gjatë udhëtimit në Amsterdam. Ata së pari takohen në një grup mbështetës kundër kancerit, ku njëkohësisht që të dy vuajnë nga ajo sëmundje. Bazuar në novelën më të shitur të “The New York Times” vjen njëra nga dramat më të mira dhe më emocionale të vitit 2014. Që të dy, duan fortë librin “Vuajtje Perandorake” dhe si të tillë nisen për në Amsterdam për ta takuar autorin e librit ku edhe bien në dashuri. Shikojini sfidat që do t’i kalojnë Hejzëlli dhe Gasi, sepse është vërtetë film që nuk duhet humbur.

The Fault in Our Stars
The Fault in Our Stars
The Fault in Our Stars
The Fault in Our Stars
The Fault in Our Stars
The Fault in Our Stars
The Fault in Our Stars
The Fault in Our Stars
Original title The Fault in Our Stars
IMDb Rating 7.8 252,253 votes
TMDb Rating 7.8

Director

Josh Boone
Director

Cast

Laura Dern isFrannie
Frannie
Willem Dafoe isVan Houten
Van Houten
Ana Dela Cruz isDr. Maria
Dr. Maria
Randy Kovitz isDr. Simmons
Dr. Simmons
Toni Saladna isFlight Attendant
Flight Attendant

Similar titles

Fight Club
A Taste of Christmas
Mr. Jones
My Name is Sara
Sadece Sen aka Only You
Gold
The Experiment
Amorous
A Silent Voice
Long Shot
Cold War
Lawrence of Arabia