Video Sources 14 Views

  • Shikoevoload.io
The F**k-It List

The F**k-It List

What's on your list?Jul. 01, 2020USA103 Min.TV-MA
Your rating: 0
5 1 vote
what going on?

Synopsis

Pasi një shaka hedh në erë jetën e një të gjimnazisti në vitin e fundit, ai poston një listë të gjërave të caktuara që do te dëshironte të kishte bërë ndryshe.

 

The F**k-It List
Original title The F**k-It List
IMDb Rating 5.1 3,961 votes
TMDb Rating 6.2 239 votes

Director

Cast

Eli Brown isBrett Blackmore
Brett Blackmore
Jerry O'Connell isJeffrey Blackmore
Jeffrey Blackmore
Camryn Manheim isPrincipal Baird
Principal Baird
Aqueela Zoll isNatalie Legere
Natalie Legere
Andrew Bachelor isJasper Zim
Jasper Zim

Similar titles

Alfa dhe Omega
Damat Takimi-Shokët e dhëndrrit
How to Be Single
Addio Fottuti Musi Verdi
7 Days in Hell
The Pacifier
Meet the Fockers
No Good Heroes
Just My Luck
Mighty Oak
Malibu’s Most Wanted
Gen-X Cops