Video Sources 837 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
The Foreigner

The Foreigner

Never push a good man too farSep. 24, 2017UK114 Min.R
Your rating: 0
10 3 votes

Synopsis

Një biznesmen i përulur (Jackie Chan) vihet në kërkim të drejtësisë pasi vajza i vritet në një sulm terrorist. Një ndjekje që përfshin zyrtarë të qeverisë Irlandeze dhe Britanike, e kaluara e të cilëve mund të fshehë identitetet e vrasësve…

The Foreigner
The Foreigner
The Foreigner
The Foreigner
The Foreigner
The Foreigner
The Foreigner
The Foreigner
The Foreigner
The Foreigner
Original title The Foreigner
IMDb Rating 7.2 10,151 votes
TMDb Rating 6.3

Director

Cast

Jackie Chan isQuan Ngoc Minh
Quan Ngoc Minh
Pierce Brosnan isLiam Hennessy
Liam Hennessy
Charlie Murphy isMaggie / Sara McKay
Maggie / Sara McKay
Liu Tao isKeyi Lan
Keyi Lan
Simon Kunz isMatthew Rice
Matthew Rice
Dermot Crowley isHugh McGrath
Hugh McGrath
Jorge Leon Martinez isForensic Officer
Forensic Officer
Rory Fleck-Byrne isSean Morrison
Sean Morrison

Similar titles

Katha Nayagan
Speed
Redemption Day
2.0
Redirected
Trauma Center
Deepwater Horizon
Gunday
Legend of Deification
Rob-B-Hood
Railroad Tigers
Ninja Apocalypse