Video Sources 107 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
The Good Neighbor

The Good Neighbor

Sep. 16, 2016USA98 Min.Not Rated
Your rating: 0
5 1 vote

Synopsis

Dy gjimnazistë të prapë krijojnë iluzionin e një përndjekjeje te një fqinj i tyre. Gjatë vëzhgimit të çdo reagimi të tij në kamera, shohin më shumë se ç’kishin pritur.

The Good Neighbor
Original title The Good Neighbor
IMDb Rating 6.3 15,259 votes
TMDb Rating 6.2 277 votes

Director

Cast

Similar titles

Uje dhe Zjarr
Boy A
Mujhse Dosti Karoge!
Across the Universe
Mirrors 2
The Last Days
Don’t Move
Mandy
Prime
Phantom
Hate Story IV
The Way We Are a.k.a Biz Böyleyiz