Video Sources 740 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoevoload.io
The Good Son

The Good Son

Evil has many facesSep. 24, 1993USA87 Min.R
Your rating: 0
8 1 vote

Synopsis

Një djalë i ri qëndron me tezen dhe xhaxhain e tij, dhe miqësohet me kushëririn e tij i cili është i të njëjtës moshë. Por kushëri i tij fillon të tregojë shenja për sjellje të dhunshme.

The Good Son
The Good Son
The Good Son
Original title The Good Son
IMDb Rating 6.4 30,843 votes
TMDb Rating 6.2

Director

Joseph Ruben
Director

Cast

Macaulay Culkin isHenry Evans
Henry Evans
Elijah Wood isMark Evans
Mark Evans
Wendy Crewson isSusan Evans
Susan Evans
David Morse isJack Evans
Jack Evans
Daniel Hugh Kelly isWallace Evans
Wallace Evans
Ashley Crow isJanice Evans
Janice Evans
Jacqueline Brookes isAlice Davenport
Alice Davenport
Quinn Culkin isConnie Evans
Connie Evans
Guy Strauss isArizona Doctor
Arizona Doctor

Similar titles

Overcomer
Red Cliff
The Lucky One
Rampage: President Down
Night Train to Lisbon
Wer
Butt Boy
Port of Call
365 Days
The Band’s Visit
Ashfall
The Drug King