Video Sources 238 Views

  • Shiko ne Albavidfcom
The Hard Way

The Hard Way

Mar. 05, 2019USA94 Min.PG
Your rating: 0
10 1 vote

Synopsis

Pasi mësoi se vëllai i tij vdiq në një mision në Rumani, një ish ushtarak bashkohet me dy aleatë për të gjurmuar armikun misterioz dhe të marrë hak.

The Hard Way
Original title The Hard Way
IMDb Rating 4.7 1,410 votes
TMDb Rating 5.5 51 votes

Similar titles

S.W.A.T.: Firefight
Over the Top
Baar Baar Dekho
Toy Gun
Alien³
Ip Man 2
Catch.44
Soul Hunters
Vanguard
Hello!
Yummy
10 Cent Pistol