Video Sources 803 Views

  • Shikoevoload.io
The Heartbreak Kid

The Heartbreak Kid

He waited all his life to get married. Too bad he didn't wait another week.Oct. 05, 2007USA116 Min.R
Your rating: 0
6 1 vote

Synopsis

Edi dyzetëvjeçar do të martohet vetëm 6 javë pasi ka njohur vajzën e ëndrrave të tij, por gjatë muajit të mjaltit, e vërteta mbi bashkëshorten do të zbulohet dhe Edi do ta gjejë veten mes një makthi të vërtetë…

The Heartbreak Kid
The Heartbreak Kid
The Heartbreak Kid
The Heartbreak Kid
The Heartbreak Kid
Original title The Heartbreak Kid
IMDb Rating 5.8 72,041 votes
TMDb Rating 5.6

Director

Cast

Similar titles

Io sono Tempesta
Little Italy
Moonwalkers
Housefull 2
Bad Santa 2
The Son of Bigfoot
Keanu
Horton Hears a Who!
Fool’s Gold
The Son of Joseph
Soul Plane
Forgetting Sarah Marshall