Video Sources 382 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
The Heir Apparent: Largo Winch

The Heir Apparent: Largo Winch

Dec. 17, 2008France, Belgium108 Min.NOT RATED
Your rating: 0
10 1 vote

Synopsis

Pas një miliarderi të fuqishëm të vrarë, djali i tij sekret i adoptuar duhet luftojë për të provuar legjitimitetin e tij, për të gjetur vrasësit e të atit dhe për të ndaluar ata nga marrja përsipër e perandorisë së tij financiare.

The Heir Apparent: Largo Winch
The Heir Apparent: Largo Winch
The Heir Apparent: Largo Winch
The Heir Apparent: Largo Winch
The Heir Apparent: Largo Winch
Original title Largo Winch
IMDb Rating 6.5 12,339 votes
TMDb Rating 6.1 237 votes

Director

Cast

Tomer Sisley isLargo Winch
Largo Winch
Mélanie Thierry isLéa / Naomi
Léa / Naomi
Miki Manojlović isNerio Winch
Nerio Winch
Karel Roden isMikhail Korsky
Mikhail Korsky
Steven Waddington isStephan Marcus
Stephan Marcus

Similar titles

Darling Nikki
Dragon Blade
Mexican Gangster
Sınav
Hostiles
The Brothers Grimm
Begum Jaan
Kumiko, the Treasure Hunter
The Piano Teacher
Puzzle
Green Book
Stratton