Video Sources 31 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoevoload.io
The Heiress

The Heiress

The curse runs through her veinsMar. 15, 2021UK83 Min.TV-MA
Your rating: 0
7 1 vote

Synopsis

Kleirë dhe Ana janë dy motra besnike, që jetojnë së bashku. Kleira vuan nga disa kriza, ndërsa Ana, mes punës dhe të dashurit të saj, gjen kohën të kujdeset për të. Megjithatë, kur Kleira fillon të ketë vegime, Ana e ka të vështirë ta besojë. Por vegimet përkeqësohen dhe shëndeti mendor i Kleirës vihet në dyshim, kur ajo gabimisht sulmon Anën, duke menduar se ishte një prej fantazmave…

The Heiress
Original title The Heiress
IMDb Rating 6.6 435 votes
TMDb Rating 4.8 4 votes

Director

Chris Bell
Director

Cast

Similar titles

Insidious: Chapter 3
Happy Hunting
The Tortured
Antibirth
In the Trap
Odd Thomas
Vampires Suck
Tragedy Girls
Nightworld
The Wrath Of Vajra
Wish Upon
Polterheist