Video Sources 32 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoevoload.io
The Hero

The Hero

Jun. 09, 2017USA97 Min.R
Your rating: 0
8 1 vote

Synopsis

Li Hajden është një aktor veteran i filmave Western, i cili pak para vlerësimit dhe nderimit me çmim për vitet më të mira të karrierës së tij të bujshme, mëson se ka një prognozë përfundimtare të kancerit të pankreasit, të cilën e mban të fshehtë për një kohë të gjatë. Udhëtimi i tij kalon përmes dashurisë e mbështetjes nga miqtë, admiruesit dhe e dashura e re, famës dhe përballjes me gabimet e së shkuarës.

 

The Hero
The Hero
The Hero
The Hero
The Hero
Original title The Hero
IMDb Rating 6.5 8,130 votes
TMDb Rating 6.2 149 votes

Director

Brett Haley
Director

Cast

Sam Elliott isLee Hayden
Lee Hayden
Laura Prepon isCharlotte Dylan
Charlotte Dylan
Nick Offerman isJeremy Frost
Jeremy Frost
Krysten Ritter isLucy Hayden
Lucy Hayden
Katharine Ross isValarie Hayden
Valarie Hayden
Doug Cox isDoctor
Doctor
Max Gail isGary Babcock
Gary Babcock
Ali Wong isAli Wong
Ali Wong

Similar titles

Fahrenheit 451
Kyaa Super Kool Hain Hum
Crash
Kurbaan
Lost Girls & Love Hotels
The Devil’s Backbone
The Secret Life of Walter Mitty
The Best of Enemies
Plus One
Full Metal Jacket
Black
Somewhere