Video Sources 42 Views

  • Shikoevoload.io
The Hero a.k.a Geroy

The Hero a.k.a Geroy

Sep. 26, 2019Russia120 Min.PG
Your rating: 0
8 1 vote

Synopsis

15 vjet më parë, Andrei, nën drejtimin e babait të tij, u trajnua në një shkollë speciale sekrete. Kur projekti pilot u mbyll, ai u vendos në Evropë. Por një ditë babai i tij, të cilin të gjithë e konsideronin të vdekur, telefonon dhe i thotë se është në rrezik. Andrei do të duhet të kalojë nëpër dashuri dhe tradhti dhe të mësojë lojën e pamëshirshme të spiunazhit, në të cilën është përfshirë pa dashje.

 

The Hero a.k.a Geroy
Original title Герой
IMDb Rating 4.6 632 votes
TMDb Rating 5.9 26 votes

Director

Cast

Alexander Petrov isAndrey Rodin
Andrey Rodin
Svetlana Khodchenkova isMasha Rahmanova
Masha Rahmanova
Yan Alabushev isAndrey in childhood
Andrey in childhood
Anastasiya Todorescu isSVR agent Helena Burger
SVR agent Helena Burger
Tobias Aspelin isMark Polson
Mark Polson
Jurijs Krüze isGerman police officer
German police officer

Similar titles

Lafangey Parindey
Burnout 2
Elle
Kesari
Inconceivable
Renegades
Dynamite Warrior
Adventures of Arsene Lupin
The Golden Glove
Us and Them
The Wind
Trauma 2017