Video Sources 52 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikovidmoly.net
The Hole in the Ground

The Hole in the Ground

Fear the familiar.Mar. 01, 2019United Kingdom90 Min.R
Your rating: 0
6 1 vote

Synopsis

Një mama e vetme zhvendoset në një fshat irlandez me djalin e saj. Ajo nis të dyshojë se ai nuk mund të jetë djali i saj dhe frika rritet për shkak të disa ngjarjeve të frikshme dhe misterioze që lidhen me një gropë në pyllin afër shtëpisë së tyre.

 

The Hole in the Ground
The Hole in the Ground
The Hole in the Ground
Original title The Hole in the Ground
IMDb Rating 5.7 17,321 votes
TMDb Rating 5.6 470 votes

Director

Lee Cronin
Director

Cast

Seána Kerslake isSarah O'Neill
Sarah O'Neill
James Quinn Markey isChris O'Neill
Chris O'Neill
Simone Kirby isLouise Caul
Louise Caul
Steve Wall isRob Caul
Rob Caul
Eoin Macken isJay Caul
Jay Caul
Sarah Hanly isLil Jones
Lil Jones
James Cosmo isDes Brady
Des Brady
Kati Outinen isNoreen Brady
Noreen Brady

Similar titles

Blind
Minutes Past Midnight
Insidious: Chapter 2
Vampire Hunter D: Bloodlust
Black Hollow Cage
The Lazarus Effect
Matriarch
Wolf
Originless
Seed 2
Twixt
The Thing