Video Sources 194 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
The Huntress: Rune of the Dead

The Huntress: Rune of the Dead

When Darkness Falls A Hero RisesAug. 23, 2019Sweden105 Min.Not Rated
Your rating: 0
10 1 vote

Synopsis

Dy vajza që ju mungon babai i tyre. Ai nuk është kthyer nga një sulm Viking prej dy vitesh. Motra më e madhe Runa bën punët e babit të saj, si për shembull gjuetinë me hark. Ajo ka ëndrra të këqija dhe vizione. A janë ato ogur për diçka?

The Huntress: Rune of the Dead
Original title The Huntress: Rune of the Dead
IMDb Rating 5.6 1,739 votes
TMDb Rating 4.4 10 votes

Director

Cast

Similar titles

Backmask
The Sorcerer’s Apprentice
Polaroid
Sijjin 6 a.k.a Siccin 6
Incredibles 2
Xhimi Neutron – Djali Gjeni
Hugo
Mortal Engines
Silent Night
All the Boys Love Mandy Lane
Isabelle
Dead Rising: Watchtower