Video Sources 22 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoevoload.io
The I Inside

The I Inside

His story began when it all endedJan. 15, 2004UK90 Min.R
Your rating: 0
8 1 vote

Synopsis

Një i çrregulluar me kujtesën e gjen veten duke kapërcyer kohën midis vitit 2000 dhe 2002, ndërkohë që i kthehet e kaluara e tij.

 

The I Inside
The I Inside
The I Inside
Original title The I Inside
IMDb Rating 6.1 10,422 votes
TMDb Rating 6 169 votes

Director

Cast

Ryan Phillippe isSimon Cable
Simon Cable
Stephen Rea isDoctor Newman
Doctor Newman
Rakie Ayola isNurse Clayton
Nurse Clayton
Peter Egan isDoctor Truman
Doctor Truman
Stephen Lang isMr. Travitt
Mr. Travitt

Similar titles

Ash Is Purest White
Better Days
Dolphin Tale
Unbreakable
Talk to Her
Dog Eat Dog
Stockholm
Being Charlie
Misconduct
My Brother’s Wife a.k.a La mujer de mi hermano
Cep Herkulu: Naim Suleymanoglu a.k.a The Pocket Hercules Naim
What If