Video Sources 148 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
The Islands

The Islands

WAR. COURAGE. FAITH. BETRAYAL.Dec. 06, 2019USA124 Min.PG-13
Your rating: 0
7 1 vote

Synopsis

Bazuar në ngjarje të vërteta, kjo është historia se si guximi dhe përkushtimi i disa njerëzve ndryshuan jetën e një fisi të tërë dhe që me besim dhe vullnet asgjë nuk është e pamundur.

The Islands
Original title The Islands
IMDb Rating 6.3 573 votes
TMDb Rating 10 1 votes

Director

Timothy Che
Director

Cast

Mira Sorvino isMary Thornton
Mary Thornton
John Savage isHenry Thornton
Henry Thornton
Michael Camp isHiriam Bingham
Hiriam Bingham
Teuira Shanti Napa isChiefess Kapiolani
Chiefess Kapiolani

Similar titles

Tiger Zinda Hai
Battleship
Epoka e Akullnajave 4
Table No. 21
Cop and a Half: New Recruit
The Saint
National Treasure: Book of Secrets
Miss Fisher and the Crypt of Tears
The Message
X-Men
Mortal Engines
Aliens