Video Sources 119 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoevoload.io
The Kissing Booth 2

The Kissing Booth 2

Rules can be broken...but so can hearts.Jul. 24, 2020UK132 Min.TV-14
Your rating: 0
5 1 vote

Synopsis

Tashmë në vit të fundit, Elle ka një marrëdhënie në distancë të gjatë me të dashurin e saj Noah, bën aplikimet për kolegj dhe krijon një miqësi të re me një shok klase simpatik që mund të ndryshojë gjithçka.

The Kissing Booth 2
The Kissing Booth 2
The Kissing Booth 2
The Kissing Booth 2
Original title The Kissing Booth 2
IMDb Rating 6.1 5,228 votes
TMDb Rating 8.3 2,013 votes

Director

Cast

Joey King isShelly 'Elle' Evans
Shelly 'Elle' Evans
Jacob Elordi isNoah Flynn
Noah Flynn
Joel Courtney isLee Flynn
Lee Flynn
Molly Ringwald isMrs. Flynn
Mrs. Flynn
Carson White isBrad Evans
Brad Evans

Similar titles

The Big Bounce
Yes
For a Handful of Kisses
Loosies
Miss
I’ll See You in My Dreams
When We First Met
Sole a catinelle
Silent Night
Jackie Brown
Five Feet Apart
Don’t Be a Menace to South Central While Drinking Your Juice in the Hood