Video Sources 33 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoevoload.io
The Last Paradiso a.k.a L’ultimo paradiso

The Last Paradiso a.k.a L’ultimo paradiso

Feb. 05, 2021Italy107 Min.PG
Your rating: 0
6 1 vote

Synopsis

Në Italinë e viteve 1950, një shpirt i lirë ëndërron për dashuri dhe drejtësi. Por një lidhje dashurie e ndaluar shkatërron gjithçka. Bazuar në një histori të vërtet.

 

The Last Paradiso a.k.a L’ultimo paradiso
The Last Paradiso a.k.a L’ultimo paradiso
The Last Paradiso a.k.a L’ultimo paradiso
The Last Paradiso a.k.a L’ultimo paradiso
Original title L'ultimo paradiso
IMDb Rating 5.4 330 votes
TMDb Rating 6.3 46 votes

Director

Cast

Riccardo Scamarcio isCiccio Paradiso
Ciccio Paradiso
Gaia Bermani Amaral isBianca Schettino
Bianca Schettino
Antonio Gerardi isCumpà Schettino
Cumpà Schettino

Similar titles

Red Devil
Downsizing
Krystal
Mama Weed a.k.a La daronne
The Perfection
Pokémon the Movie: I Choose You!
4 Minute Mile
Valhalla Rising
One Chance
Rosy
Leave No Trace
Michael Clayton