Video Sources 819 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoalbavid.xyz
The Last Survivors

The Last Survivors

Stand your ground.Jun. 12, 2014USA95 Min.N/A
Your rating: 0
5.5 2 votes

Synopsis

Një vajzë adoleshente lufton për të mbrojtur pusin e fundit që punon, në një luginë të prekur nga thatësira. Ndërkohë që në zonë ndodhet dhe një baron i babëzitur për ujë, i cili vret këdo që i del para, në mënyrë që ta ketë të gjithë ujin e luginës për vete.

The Last Survivors
The Last Survivors
The Last Survivors
The Last Survivors
The Last Survivors
Original title The Well
IMDb Rating 5.3 2,556 votes
TMDb Rating 5.5

Similar titles

The Crazies
How to Talk to Girls at Parties
Skiptrace
Broken Star
The Conjuring 2
Gone Girl
The Mechanik
Barely Lethal
Gemini Man
The Death and Return of Superman
Wind Chill
Inside