Video Sources 200 Views

  • Shiko ne Upvidupvid.co
The Last Whistle

The Last Whistle

Sometimes to win you have to lose it all.Jun. 28, 2019USA88 Min.PG
Your rating: 0
7 1 vote

Synopsis

Kur lojtari më i mirë i ekipit të futbollit të një gjimnazi vdes gjatë praktikës, të gjithë akuzat bien te trajneri Vik. Në përpjekje për të mbajtur ekipin, ai shkakton polemika në gjithë vendin, si dhe i duhet të përballet me padinë e nënës së të ndjerit.

The Last Whistle
The Last Whistle
The Last Whistle
The Last Whistle
The Last Whistle
The Last Whistle
The Last Whistle
Original title The Last Whistle
IMDb Rating 6.2 91 votes
TMDb Rating 7 2 votes

Director

Rob Smat
Director

Cast

Brad Leland isCoach Victor Trenton
Coach Victor Trenton
Eric Nelsen isGreg Reid
Greg Reid
Fred Tolliver Jr. isBenny Robinson
Benny Robinson
Tyler Perez isMark Smith
Mark Smith
Sainty Nelsen isSarah Trenton
Sarah Trenton
Celena Rae isWendy Maine
Wendy Maine
Chelly isFord
Ford

Similar titles

Dulha Mil Gaya
The Mortal Instruments: City of Bones
Operation Finale
The Good Liar
Acne
Bir Ask Hikayesi-Një histori dashurie
The Paramedic
Monos
Mausam
The Man Who Invented Christmas
Cold Prey II
Before Sunset