Video Sources 650 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
The Lazarus Project

The Lazarus Project

Cheating death is only the beginningOct. 21, 2008USA99 Min.PG-13
Your rating: 0
6 1 vote

Synopsis

Një ish kriminel zhytet në një tentativë kriminale dhe më pas e gjen veten duke jetuar një jetë të re të pashpjegueshme teksa punon në një institucion psikiatrik.

The Lazarus Project
The Lazarus Project
The Lazarus Project
The Lazarus Project
The Lazarus Project
The Lazarus Project
The Lazarus Project
Original title The Lazarus Project
IMDb Rating 6.2 15,005 votes
TMDb Rating 6 116 votes

Director

John Glenn
Director

Cast

Paul Walker isBen Garvey
Ben Garvey
Piper Perabo isLisa Garvey
Lisa Garvey
Linda Cardellini isJulie Ingram
Julie Ingram
Shawn Hatosy isRicky Garvey
Ricky Garvey
Bob Gunton isFather Ezra
Father Ezra
Brooklynn Proulx isKatie Garvey
Katie Garvey
Tony Curran isWilliam Reeds
William Reeds
Ross McMillan isDr. James
Dr. James

Similar titles

37 Seconds
A Star Is Born
Blame
Let the Corpses Tan 2017
2050
Mighty Oak
No Escape
Locke
The Diary Of Anne Frank
Silver Linings Playbook
Arrival
Z for Zachariah