Video Sources 909 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikodfmagazine.co.uk
The Legend of Zorro

The Legend of Zorro

The original caped crusader is back!Oct. 24, 2005USA129 Min.PG
Your rating: 0
10 1 vote

Synopsis

Pavarësisht se është duke u përpjekur për të mbajtur pijen e tij në minimum, një kërcënim po vjen drejt Kalifornisë kjo gjë shkakton një aventurë te re për Alejandro de la Vega dhe gruan e tij Elena.

The Legend of Zorro
The Legend of Zorro
The Legend of Zorro
The Legend of Zorro
The Legend of Zorro
The Legend of Zorro
The Legend of Zorro
The Legend of Zorro
The Legend of Zorro
The Legend of Zorro
Original title The Legend of Zorro
IMDb Rating 5.9 78,173 votes
TMDb Rating 5.9

Similar titles

Palm Trees in the Snow
Herkuli dhe Ksena-Beteja për malin Olimp
Red Cliff Part II
The Legend of Tarzan
Vigilante Diaries
Brawl in Cell Block 99
Naruto Filmi: Përplasja e Ninxhave në tokën e dëborës
Alexander
The Transporter Refueled
Timecop
Hero
In the Heart of the Sea