Video Sources 364 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
The Lighthouse

The Lighthouse

There is enchantment in the light.Oct. 18, 2019Canada110 Min.R
Your rating: 0
5 1 vote

Synopsis

Historia e rojes së farit dhe ndihmësit të tij të ri i cili e ka të ndaluar të ngjitet lart tek drita. Të ngecur në shkëmbin ku ndodhet fari kurioziteti i tij e çon në fatalitet dhe në sekrete të tjera.

The Lighthouse
The Lighthouse
The Lighthouse
The Lighthouse
The Lighthouse
The Lighthouse
The Lighthouse
The Lighthouse
Original title The Lighthouse
IMDb Rating 8.3 19,316 votes
TMDb Rating 8.2 144 votes

Director

Cast

Robert Pattinson isEphraim Winslow
Ephraim Winslow
Willem Dafoe isThomas Wake
Thomas Wake

Similar titles

Anything for Her
Neerja
Palm Trees in the Snow
Modigliani
Minutes Past Midnight
Dark Tide
Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald
X+Y
The Wolf’s Call
Miss Fisher and the Crypt of Tears
Mrs. Doubtfire
The General’s Daughter