Video Sources 594 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikovidmoly.net
The Little Rascals

The Little Rascals

Mischief loves companyAug. 05, 1994USA82 Min.PG
Your rating: 0
9 1 vote

Synopsis

Disa djem të vegjël batakçinj kanë krijuar grupin e tyre “Djemtë që urrejnë vajzat”. Ata do të përpiqen t’i prishin punë mikut të tyre që dashurohet me Darlën. Klubin e tyre e merr flaka dhe ata duhet të mbledhin para për ta ndërtuar sërish.

 

The Little Rascals
The Little Rascals
Original title The Little Rascals
IMDb Rating 6.3 42,779 votes
TMDb Rating 6.6 774 votes

Director

Director

Cast

Similar titles

Vanilla Sky
Balto
Skubi du legjenda e Fantosaurit
The Cooler
Transylmania
Ndoshta nje dite
One More Time
Once Upon a Time in Hollywood
Rabbit Without Ears
Dilwale
Dashuria pëlqen koincidencat
Anchorman 2: The Legend Continues