Video Sources 180 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikovidmoly.net
The Lodge

The Lodge

You're not welcome hereJan. 16, 2020UK100 Min.R
Your rating: 0
7 1 vote

Synopsis

Një njerkë e ardhshme do të kalojë pushimet me dy fëmijët e të fejuarit të saj në një fshat të largët. Ashtu si marrëdhëniet fillojnë të shkrijnë mes treshes, ndodhin disa ngjarje të çuditshme dhe të frikshme.

The Lodge
The Lodge
The Lodge
The Lodge
The Lodge
The Lodge
The Lodge
Original title The Lodge
IMDb Rating 6.6 3,378 votes
TMDb Rating 6.4 65 votes

Director

Cast

Similar titles

Around the Sun
Fracture
Sin City
All My Friends Are Dead
Golden Slumber
Atone
The Professor and the Madman
Slender Man
Hitch
The Babysitter
10 Minutes Gone
American Mary