Video Sources 126 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
The Loft

The Loft

The right place to do wrong.Oct. 14, 2014Belgium108 Min.R
Your rating: 0
6 1 vote

Synopsis

Pesë djemtë të martuar komplotojnë në fshehtësi të ndajnë një apartament në qytet – një vend ku ata mund të kryejnë punët e fshehta dhe të kënaqen me fantazitë e tyre më të thella. Por fantazitë kthehen një makth kur ata zbulojnë kufomën e një gruaje të panjohur në apartament, dhe e kuptojnë se një nga grupi duhet të jenë i përfshirë.

The Loft
The Loft
The Loft
The Loft
Original title The Loft
IMDb Rating 6.3 49,615 votes
TMDb Rating 6.4 881 votes

Director

Cast

Karl Urban isVincent Stevens
Vincent Stevens
James Marsden isChris Vanowen
Chris Vanowen
Wentworth Miller isLuke Seacord
Luke Seacord
Eric Stonestreet isMarty Landry
Marty Landry
Matthias Schoenaerts isPhilip Trauner
Philip Trauner
Isabel Lucas isSarah Deakins
Sarah Deakins
Rachael Taylor isAnne Morris
Anne Morris
Rhona Mitra isAllison Vanowen
Allison Vanowen
Valerie Cruz isBarbara Stevens
Barbara Stevens
Kali Rocha isMimi Landry
Mimi Landry

Similar titles

Thadam
A Walk Among the Tombstones
Broil
Fast & Furious 6
Autumn Blood
Hunting Emma
Bank Chor
Clover
Batman: Assault on Arkham
Momentum
Yeh Saali Aashiqui
City of Dead Men