Video Sources 58 Views

  • Shikoevoload.io
The Lover in the Attic

The Lover in the Attic

Oct. 21, 2018USA85 Min.TV-14
Your rating: 0
8 1 vote

Synopsis

Kjo është historia e një femre fatale, e cila për të plotësuar dëshirat i manipulon njerëzit që e rrethojnë me pamjen e bukur dhe sjelljen joshëse. Është gjithashtu historia e një djaloshi të ri që bie pre e joshjeve të saj.

The Lover in the Attic
Original title The Lover in the Attic
IMDb Rating 5.4 161 votes
TMDb Rating 6 3 votes

Director

Cast

Molly Burnett isDolly Oesterreich
Dolly Oesterreich
Kevin Fonteyne isOtto Sanhuber
Otto Sanhuber
David Fierro isFred Oesterreich
Fred Oesterreich
David Alexander isHerman Shapiro
Herman Shapiro
Whitney Christopher isMrs. Clarkson
Mrs. Clarkson

Similar titles

The Family Man
Zodiac
Hum Tumhare Hain Sanam
Ana
Stone
Unleashed
Michael Clayton
Finding Fanny
The Yellow Sea
The Firm
Rise of the Footsoldier 3
Dirty Girl