Video Sources 243 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
The Mandela Effect

The Mandela Effect

Take a trip down memory lane.Dec. 06, 2019USA80 Min.PG
Your rating: 0
8 1 vote

Synopsis

Një burrë bëhet i fiksuar pas disa fakteve dhe ngjarjesh që të gjithë njerëzit i kujtojnë gabim. Duke besuar se ky fenomen mund të jetë diçka më e madhe, fiksimi i tij e bën që ai të vërë në dyshim realitetin.

The Mandela Effect
Original title The Mandela Effect
IMDb Rating 5.7 253 votes
TMDb Rating 5.8 7 votes

Similar titles

Extinction
The Dirty Picture
Scent of a Woman
Bad Genius
U Me Aur Hum
The Iceman
Desert Dancer
Hichki
The Sisters Brothers
Dhoom 2
Phamous
Born a Champion